top of page
Tamir and julie fun picture ninja tlv_edited.jpg

התוכנית שתהפוך אותך לאמא גיבורת על תוך 21 ימים
סרטון חובה לקראת התוכנית מתמיר נהור:

רוצה ללמוד איך להעצים את ילדך בשיטת האימון המיוחדת של תמיר נהור?

לפתח יכולת התמודדות עם סיטואציות מאתגרות
להקנות אומץ וביטחון עצמי
להתגבר על הפחד מכישלון
לבנות כושר התמדה וערך עצמי גבוה
לחזק כישורים חברתיים ומנהיגותיים

תמיר אומר בנינג'ה ישראל נופל וקם.png

״לא תמיד ידעתי איך להעצים ילדים״

אני תמיר נהור, מומחה העצמה, מתחרה נינג׳ה ישראל וסטודנט לפסיכולוגיה התפתחותית. הקמתי את אקדמיית גיבורי העתיד כדי לתת מקום לכל ילד/ה שצריכים עזרה לצמוח ולגדול עם ביטחון עצמי.

כשאני הייתי ילד, היה לי קשה להתמודד עם מצבים חברתיים. אחרי עבודה קשה, הוכחתי לעצמי שזה אפשרי ויצאתי למסע שלי לשנות את העולם.

אם בוער בך לעשות שינוי משמעותי בחיי ילדייך ויש לך ילד/ה שאת חוששת לגבי ההסתגלות החברתית, ביישנות או קושי לנסות אתגרים, התוכנית שיצרתי מתאימה לך.

contact

התוכנית מוצעת כעת בהנחה: 120₪ במקום 450₪
לאחר מילוי פרטים תועברי לעמוד תשלום והתחלה מיידית

*התוכנית מתאימה לאימהות שיש להן קושי להעצים את ילדיהם
הנה כמה דוגמאות מהשיטה של תמיר:

בוא ללמוד איך ליצור תהליך משמעותי עם ילדך

מכתב קצר מתמיר

לכל ילד יש גיבורת-על אמיתית אחת בעולם שלו - אמא שלו.

לא משנה גם אם אמא מגיעה מאוחר מהעבודה או לפעמים חסרת סבלנות, הילד שלה מתנהג ומרגיש שאמא שלו הכי טובה בעולם. לפחות עד גיל מסוים. לא משנה גם אם אמא מרגישה לפעמים כמו סחבת-על במקום גיבורת-על - לילד שלה זה לא משנה.

יש סיבה טובה שילד צריך גיבור-על.
כדי לפתח את הילד ואח״כ הגבר שהוא יכול להיות, הוא צריך כוחות-על. להתמודד עם ילדים שלפעמים לא נחמדים, שיעורים שהוא פחות טוב בהם, כישלונות קטנים וגדולים בחוגים שהוא משתתף בהם, תחרות עם האחים שלו ועוד ועוד.. כמו שאמרתי, הוא זקוק לפתח כוחות-על.

אמא שלי היא גיבורת-העל שלי עד היום.
כל הילדות שלי גדלתי בתחושה שאני חלש מידי, לא אסרטיבי, לא ״כמו שצריך״. כשהותקפתי עם חברים שלי בגיל 17 וכיסחו לנו את הצורה במכות, נכנסתי לדיכאון. אבל לא אחד כזה שרואים, אלא סמוי מהעין. מהמסוכנים באמת.

 

כשישבתי בתקופה הזו מול המחשב באחד הלילות, התחלתי לראות סדרת ״אנימה״ יפנית. כל הקונספט שם היה איך אדם רגיל שלא רוצה גבורה או תהילה, מגלה שכדי להתגבר על הצל שלו ולהפוך להיות מי שהוא נועד להיות בחיים האלו - הוא חייב להפוך להיות גיבור-על.

 

קיבלתי השראה, התחלתי לחקור מה צריך לעשות כדי להפוך לגיבור-על. למדתי וחקרתי את תחומי ההתפתחות האישית ופסיכולוגיה. התגייסתי לצבא שם לימדתי אלפי חיילים איך להגן על עצמם ולצבור ביטחון דרך שיטת הלחימה ״קרב מגע״. כשהשתחררתי, היה ברור לי מה אני צריך לעשות בחיים - להפוך ילדים לגיבורי-על.

 

מאז עברו 8 שנים, 2 תארים בפסיכולוגיה ואלפי ילדים שהדרכתי. המשכתי ללמוד שיטות שיוצרות ביטחון עצמי, הערכה עצמית ואהבה עצמית בילדים. פיתחתי שיטה שעוזרת לילדים להרגיש גיבורי-על, גם אם רק לרגע מפתח קצר, אבל רגע כזה משמעותי.

 

אמא שלי תמכה בי כל חיי ועדיין תומכת בי עם הקשיבות הטובה שלה. וכן יש לי היום תובנות איך היא לא ידעה או לא פעלה בצורה המיטבית לסיטואציות שונות, ולא תמיד המענה הקשוב והנוכח שלה עזר לי בתקופות קשות בחיי. במבט לאחור, אני מעריך כל כך את התמיכה שנתנה לי. את התקשורת המדהימה בינינו ואת הנכונות שלה להשתפר בשבילי.

היום, אני רוצה ללמד אותך את השיטה שפיתחתי כדי להפוך אותך לאמא גיבורת-על. בקצב שלך, בסרטונים מהנים ופותחי חשיבה, שתוכלי ליישם על בסיס יומי בלי שינוי בלו״ז שלך (15 דקות ביום).

מתאים לאימהות שרוצות ללמוד את השיטה להעצים ילדים.
בתהליך תקבלו:
# 15 סרטונים מתמיר נהור עם משימות לבצע בזמנך.
# הצטרפות לקהילת מעצימים ילדים יחד להתייעצויות.
# גישה להרצאות זום עם שאלות תשובות.

התוכנית תיתן לך ערך מוסף רב. זינוק חיובי בידע בהתפתחות והעצמה.

תמיר נהור והצוות עומדים לרשותך לכל שאלה.

bottom of page