top of page
Tamir and julie fun picture ninja tlv_edited.jpg

התוכנית שתהפוך אתכם לגיבורי על תוך 21 ימים
סרטון חובה לפני תחילת התהליך:

רוצה ללמוד איך להעצים ילדים בשיטת האימון המיוחדת של תמיר נהור?

לפתח יכולת התמודדות עם סיטואציות מאתגרות
להקנות אומץ וביטחון עצמי
להתגבר על הפחד מכישלון
לבנות כושר התמדה וערך עצמי גבוה
לחזק כישורים חברתיים ומנהיגותיים

תמיר אומר בנינג'ה ישראל נופל וקם.png

״לא תמיד ידעתי איך להעצים ילדים״

אני תמיר נהור, מומחה העצמה, מתחרה נינג׳ה ישראל וסטודנט לפסיכולוגיה התפתחותית. הקמתי את אקדמיית גיבורי העתיד כדי לתת מקום לכל ילד/ה שצריכים עזרה לצמוח ולגדול עם ביטחון עצמי.

כשאני הייתי ילד, היה לי קשה להתמודד עם מצבים חברתיים. אחרי עבודה קשה, הוכחתי לעצמי שזה אפשרי ויצאתי למסע שלי לשנות את העולם.

אם בוער בך לעשות שינוי משמעותי בחיי ילדך ויש לך ילד/ה שאתה חושש לגבי ההסתגלות החברתית, ביישנות או קושי לנסות אתגרים, התוכנית שיצרתי מתאימה לך.

התוכנית מוצעת כעת בהנחה: 120₪ במקום 450₪
מעבר לקישור תשלום והרשמה לאחר מילוי פרטים ראשוני:

contact

*התוכנית מתאימה לאנשי מקצוע שיש להם קושי להעצים את ילד ספציפי בחייהם ורוצים ללמוד איך לעזור
הנה כמה דוגמאות מהשיטה של תמיר:

בוא ללמוד איך ליצור תהליך משמעותי עם ילדים

מכתב קצר מתמיר

לכל ילד יש גיבורי-על אמיתיים בעולם שלו - המדריכים שלו.

אני למדתי המון מהמדריכים שהיו לי במרוצת החיים. הייתי מרים מבט ורואה מולי גיבור על שאני מעריץ, לפחות עד גיל מסוים. לא משנה גם אם אותו מדריך מרגיש לפעמים כמו סחבת-על במקום גיבור-על - לי זה לא משנה.

יש סיבה טובה שילד צריך גיבור-על.
כדי לפתח את הילד ואח״כ הגבר שהוא יכול להיות, הוא צריך כוחות-על. להתמודד עם ילדים שלפעמים לא נחמדים, שיעורים שהוא פחות טוב בהם, כישלונות קטנים וגדולים בחוגים שהוא משתתף בהם, תחרות עם האחים שלו ועוד ועוד.. כמו שאמרתי, הוא זקוק לפתח כוחות-על.

 

המדריכים שהיו לי בספורט ובאומנויות לחימה, היו גיבורי העל שלי בתור ילד.

כל הילדות שלי גדלתי בתחושה שאני חלש מידי, לא אסרטיבי, לא ״כמו שצריך״. בגיל 17 תקפו אותי ואת חבריי במכות חבורת נערים אחרת, ונכנסתי לדיכאון מתפקד. לא אחד כזה שרואים, אלא סמוי מהעין. מהמסוכנים באמת.

כשישבתי בתקופה הזו מול המחשב באחד הלילות, התחלתי לראות סדרת ״אנימה״ יפנית. כל הקונספט שם היה איך אדם רגיל שלא רוצה גבורה או תהילה, מגלה שכדי להתגבר על הצל שלו ולהפוך להיות מי שהוא נועד להיות בחיים האלו - הוא חייב להפוך להיות גיבור-על.

 

קיבלתי השראה, התחלתי לחקור מה צריך לעשות כדי להפוך לגיבור-על. למדתי וחקרתי את תחומי ההתפתחות האישית ופסיכולוגיה. התגייסתי לצבא שם לימדתי אלפי חיילים איך להגן על עצמם ולצבור ביטחון דרך שיטת הלחימה ״קרב מגע״. כשהשתחררתי, היה ברור לי מה אני צריך לעשות בחיים - להפוך ילדים לגיבורי-על.

 

מאז עברו 8 שנים, 2 תארים בפסיכולוגיה ואלפי ילדים שהדרכתי. המשכתי ללמוד שיטות שיוצרות ביטחון עצמי, הערכה עצמית ואהבה עצמית בילדים. פיתחתי שיטה שעוזרת לילדים להרגיש גיבורי-על, גם אם רק לרגע מפתח קצר, אבל רגע כזה משמעותי.

היום, אני רוצה ללמד אותך את השיטה הזו במסגרת התהליך שבניתי, ולהביא לך את הכוח להיות גיבור על שמעצים ילדים. כי ביחד אנחנו נשנה את ישראל ואת העולם, ילד אחר ילד.

חשוב מאוד - התוכנית הנוכחית רלוונטית רק אם יש לך ילד שהנך נפגש איתו באופן קבוע, יש לו קושי וצריך עזרה עכשיו. בין אם זה קרוב משפחה או חניך שלך בפעילות קיימת שלך. זה כיוון שבתוכנית יהיו משימות עם אותו ילד לצורך פיתוח כוחות העל.

מתאים לאנשי מקצוע שרוצים ללמוד את השיטה להעצים ילדים.
בתהליך תקבלו:
# 15 סרטונים מתמיר נהור עם משימות לבצע בזמנכם הפנוי.
# הצטרפות לקהילת מעצימים ילדים יחד להתייעצויות.
# גישה להרצאות זום עם שאלות תשובות.

התוכנית תיתן לך ערך מוסף רב. זינוק חיובי בידע בהתפתחות והעצמה.

תמיר נהור והצוות עומדים לרשותך לכל שאלה.

bottom of page